Terra Logistics yra vienas iš gana sparčiai tobulinamų produktų. Augant sistemos funkcionalumui, diegiami algoritmai, kurie padėtų vartotojui greičiau priimti teisingus sprendimus. Atsižvelgiant į kai kurių funkcijų dažnesnį naudojimą, sistemos pateikiamų rezultatų ir užsakymų kiekius, galimų klaidų sumažinimui buvo sukurtas transporto valdymo sistemos patobulinimas pasitelkiant dirbtinį intelektą. 

 

Kam skirta sistema?

 

Terra Logistics yra transporto ir logistikos sistema, skirta padėti valdyti krovinių pervežimus tiek naudojantis vežėjų paslaugomis, tiek turint savo transporto parką, nepriklausomai kokios rūšies yra transportas. Sistema padeda užtikrinti teisingą duomenų įvedimą ir perdavimą, užduočių persiuntimą realiu laiku, krovinio stebėjimą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir dokumentų išrašymo. Naudojantis Terra Logistics sistema, darbo našumas ir kokybė yra pagerinami, sumažinama žmogiškųjų klaidų. Būtent dėl didesnės sistemos naudos ir klaidų išvengimo, sukurtas naujas funkcionalumas, kuris leis užtikrinti, kad vartotojai pasirinks teisingus sprendimus.

 

Kas sukurta naujo?

 

Siekiant padėti vartotojams naudotis sistema, įmonėms patirti mažiau finansinių nuostolių dėl netinkamų sprendimų, sukurtas dirbtinio intelekto algoritmas, kuris leis apskaičiuoti pervežimo kainą, naudojant istorinius bei realaus laiko pervežimų duomenis. Atsižvelgiant į įvairius parametrus dirbtinis intelektas apskaičiuos tinkamiausią pervežimo paslaugų pasiūlymo kainą, atsižvelgiant į maršrutą, transporto priemonę, perkrovimus. Sukurtas funkcionalumas leis priimti tinkamą sprendimą, išvengiant didesnių nuostolių ar galimų klaidų.
Diegiant naujus sprendimus, visų pirmą atsižvelgiama į jų poreikį ir naudą vartotoju. Todėl būtent šis sprendimas, pasitelkti dirbtinio intelekto pagalbą, pasirinktas pagal didesnę pridėtinę vertę vartotojui, sistemos naudojimo patogumą, bei greitesnį sprendimų priėmimą.