Terra Logistics transporto ir logistikos valdymo sistema, skirta padėti įmonėms, ne tik turinčioms savo transporto parką, tačiau ir įmonėms, kurios naudojasi vežėjų paslaugomis. Pastarosioms dažnai kyla klausimas kurį paslaugų tiekėją pasirinkti, ar jis atitiks lūkesčius, pasiūlys geriausią kainą, kils mažiausiai problemų ir klausimų. Transporto valdymo sistema padeda išspręsti kilusius klausimus, apibendrinant turimus duomenis, juos grupuojant, matant vienoje vietoje.

 

Naujas sprendimas

 

Siekiant tobulinti logistikos valdymo sistemą Terra Logistics, stengiamasi naudoti naujausias technologijas, pasiūlyti klientui jam tinkamiausią sprendimą, bei ne tik atnaujinti, tačiau ir kurti naujus sprendimus, galinčius apimti kuo daugiau problemų sprendimo būdų.

Naujausias sistemos papildymas kuriamas pasitelkiant intelektiniu sprendimus, galinčius savarankiškai rasti sprendimą. Sukurtas algoritmas pateikia vartotojui galimą tiekėjų sąrašą, jį reitinguojant pagal labiausiai reikalavimus atitinkančius kriterijus. Tai leidžia vartotojui įvertinti galimas rizikas ateityje, nes sistema panaudos istorinius duomenis, su kuriais anksčiau buvo susidurta.

 

Kokia nauda?

 

Kuriant kiekvieną sistemos atnaujinimą, yra įvertinama pridėtinė vertė, kuri bus gaunama klientui. Kokią naudą atneš sukurtas sistemos atnaujinimas? Terra Logistics transporto valdymo sistemos atnaujinimai sukuriami tam, kad sistema būtų patogiau naudotis ir ją valdyti, matyti kuo daugiau reikiamos informacijos patogiausiu būdu, bei mažiausiu mygtukų paspaudimo kiekiu. Šis sprendimas užtikrina tikslesnį ir greitesnį reikiamo tiekėjo pasirinkmą. Tinkamo tiekėjo pasirinkimas padės išvengti papildomų išlaidų ar nuostolių, jei būtų pasirinktas netinkamas tiekėjas.