Stengiantis tobulinti transporto valdymo sistemą Terra Logistics, sukurtas naujas distribucijos modulis, leidžiantis valdyti krovinius, atsižvelgiant į su kroviniu susijusius kriterijus ir veiksmus.

 

Terra Logistics yra transporto sistema, kuri skirta valdyti transportą, krovinius, darbuotojus ir jų laiką, stebėti analitiką, bei padėti įmonei išvengti žmogiškųjų klaidų ir užtikrinti greitesnį ir tikslesnį krovinių pristatymo terminą. Sistemoje taip pat yra galimybė valdyti sąskaitas ir dokumentus, susijusius su užsakymais, pasiūlymais, sutartimis.

Logistikos sistema yra nuolat tobulinama ir atnaujinama, kad būtų pasiūlymas geriausias sprendimas, atitinkantis konkrečios įmonės poreikius.

 

Vėliausias sistemos atnaujinimas sukurtas krovinių stebėjimo ir valdymo efektyvesniam planavimui. Šis patobulinimas sukurtas taip, kad padėtų efektyviau suplanuoti surenkamus ir išvežamus krovinius. Transporto valdymo sistema automatiškai sudėlios optimaliausią transporto priemonės maršrutą, atsižvelgiant į krovinio matmenis, pasikrovimo ir išsikrovimo vietų darbo laiką, vairuotojų darbo grafikus, taip pat naudojant integracijas bus atsižvelgiama ir į kelių tinkamumą krovininiam transportui. Sudėjus visus reikiamus punktus, sistema sudarys patogiausią ir greičiausią maršrutą, kuris užtikrins greitesnį ir tikslesnį krovinių pervežimą.

 

Kiekvienas Terra Logistics atnaujinimas sukuria įmonei pridėtinę vertę, sumažinant darbo laiką, skirtą tai pačiai užduočiai atlikti, išvengiant klaidų, suplanuojant transporto priemonės ir jos vairuotojo darbo laiką, sumažinant išlaidas, patiriamas pasirinkus netinkamą maršrutą ar neįvertinus krovinio gabaritų. Visi atnaujinimas užtikrina sėkmingą transporto sistemos funkcionavimą, bei pagalbą verslo valdymui.