Poreikiai
Poreikiai

Logistikos įmonės kasdieninėje veikloje susiduria su įvairiais iššūkiais, kurių sprendimas, naudojant modernias technologijas, leidžia pasiekti maksimalius rezultatus. Terra Logistics transporto valdymo sistema padės juos pasiekti. Mobilios programėlės palengvina komunikaciją su transporto priemonės vairuotoju ir sistemos vartotoju. Sistema tinkama įvairias veiklas vykdančioms įmonės, atitinka ir vežėjų ir ekspeditorių, lėktuvų ir laivų, krovinių ir keleivių transporto įmonių poreikius.

Sužinokite daugiau
Nauda
Nauda

Terra Logistics sprendimo atsiperkamumą ir teikiamą naudą galima išmatuoti per padidėjusį veiklos efektyvumą, pagerėjusį darbų planavimą ir valdymą, sumažėjusius kaštus, geresnį laiko planavimą. Pradėjus naudotis sistema, akivaizdžiai pastebimas pagreitėjęs užduočių atlikimas ir jų tikslumas, sumažėja klaidų ir pasikartojančių duomenų įvedimo. Tikslesnis resursų užimtumo ir laiko planavimas pagerina darbo kokybę taip paskirstant reikiamas užduotis darbuotojams ir transportui.

Sužinokite daugiau
Kainodara
Kainodara

Turime kelis pagrindinius kainodaros planus su jų skirtingomis variacijomis. Kainodaros pasirinkimas ar parinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir keliamų reikalavimų.

Sužinokite daugiau
Darbas su mumis
Darbas su mumis

Niekas labiau negąsdina ir neatbaido klientų, kaip žinių ir apibrėžtumo stoka. Trumpai pateikiame planą, kaip vyksta bendradarbiavimas su Mūsų komanda. Mes pasitikime Jumis, o Jūs?

Sužinokite daugiau