Poreikiai
Poreikiai

Logistikos įmonės kasdieninėje veikloje susiduria su įvairiais iššūkiais, kurių sprendimas, naudojant modernias technologijas, leidžia pasiekti maksimalius rezultatus. Terra Logistics transporto valdymo sistema padės juos pasiekti. Mobilios programėlės palengvina komunikaciją su transporto priemonės vairuotoju ir sistemos vartotoju. Sistema tinkama įvairias veiklas vykdančioms įmonės, atitinka ir vežėjų ir ekspeditorių, lėktuvų ir laivų, krovinių ir keleivių transporto įmonių poreikius.

Pagrindinis logistikos tikslas – valdyti sklandžią tiekimo grandinę užtikrinančią transporto judėjimą, geriausią pristatymo trukmę ir procesą, patikimumą, lankstumą ir jo kokybę.

Transporto valdymo sistema tvarko visus įmonės logistikos duomenis vienoje vietoje. Kai maršruto informacija, transportavimo išlaidos ir kiti duomenų taškai įvedami į vieną logistikos sistemą, gaunama daugybė duomenų ataskaitų, kad būtų galima stebėti procesus, turinčius įtaką įmonei. Viena geriausių transporto valdymo sistemos Terra Logistics dalių yra įvairių logistikos maršrutų ekonomiškumo analizė. Transporto valdymo sistema gali apskaičiuoti geriausią krovinių gabenimo kelią nuo pakrovimo iki pristatymo pagal greitį, degalų sąnaudas ir vairuotojo darbo valandas. Sistemos integracija su buhalterinėmis sistemomis pagerina sąskaitų išrašymą ir mokėjimus, kad būtų galima geriau valdyti biudžetą ir numatyti pinigų srautus įmonėje. 

  

Sužinokite daugiau
Nauda
Nauda

Terra Logistics sprendimo atsiperkamumą ir teikiamą naudą galima išmatuoti per padidėjusį veiklos efektyvumą, pagerėjusį darbų planavimą ir valdymą, sumažėjusius kaštus, geresnį laiko planavimą. Tikslesnis resursų užimtumo ir laiko planavimas pagerina darbo kokybę taip paskirstant reikiamas užduotis darbuotojams ir transportui. Taip pat suteikiama galimybė verslo procesus valdyti nuotoliniu būdu, mobiliųjų įrenginių pagalba.

Sužinokite daugiau
Kainodara
Kainodara

Kainodaros pasirinkimas ar parinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir keliamų reikalavimų.

Sužinokite daugiau
Darbas su mumis
Darbas su mumis

Niekas labiau negąsdina ir neatbaido klientų, kaip žinių ir apibrėžtumo stoka. Trumpai pateikiame planą, kaip vyksta bendradarbiavimas su Mūsų komanda. Mes pasitikime Jumis, o Jūs?

Sužinokite daugiau