Naudojantis verslo valdymo sistemomis, norisi užtikrinti kuo spartesnį duomenų apdorojimą, bei teisingos informacijos generavimą. Transporto valdymo sistema Terra Logistics tobulinama naudojant išmaniąsias technologijas, bei pasitelkiant dirbtinio intelekto pagalbą. 

Dirbtinis intelektas padeda sistemos vartotojams greičiau priimti reikiamus sprendimus ir išvengti galimų klaidų, pasirinkti geriausią variantą ir scenarijų. DI gali apimti daugybę verslo sričių ar sektorių, ar konkrečių funkcijų. Šiuo atveju tobulinant Terra Logistics sukurtas modulis, kuris padės vartotojams teisingai apskaičiuoti palankiausią pervežimo kainą. 

 

Problemos ir jos sprendimas

 

Kadangi sistemoje saugomi istoriniai duomenys, o tų duomenų kiekiai dažnais atvejais būna itin dideli, vartotojams sunku atrinkti reikiamą informaciją. Taip pat pasitaikantys atvejai, kuomet reikia pateikti klientams tinkamą kainą, tačiau ta kaina turi būti ir pelninga įmonei. Gali užtrukti laiko, peržvelgti ankstesnius užsakymus, tinkamus maršrutus, krovinių kiekius, transporto priemonių pasirinkimą, bei perkrovimų kiekį. Visa tai yra kelios kainos sudedamosios dalys, kurias reikia įvertinti. 

Šioje vietoje pasitarnauja sukurtas modulis, kuris yra skirtas dirbtinio intelekto pagalba, įvertinant visus kriterijus, pateikti geriausią kainą, kuri tiktų tiek klientui, tiek įmonei. Sistema padės nustatyti ar kaina yra naudinga, atneštų pelną. Sistema veikia rekomendaciniu principu, tik vartotojas priima galutinį sprendimą, jį gali pakeisti pagal save.

 

Sistemos pranašumai

 

Naudojant transporto ir valdymo sistemą Terra Logistics, užtikrinamas greitesnis duomenų apdorojimas, dėl ko sutaupoma laiko, išvengiama galimų klaidų, padedama priimti naudingiausią kainą už pervežimą. Taip pat greitesnė naujo darbuotojo apmokymo trukmė, nes sistema suskaičiuoja didžiąją dalį sprendimų. 

Sistemos sukuriama pridėtinė vertė įmonei, gali atnešti ne tik didesnį pelną, pasirinkus naudingiausią pervežimo kainą, tačiau sukuriamas ir paprastesnis pasiūlymo pateikimas klientui, kuris gali būti siunčiamas tiesiai iš sistemos.