Kuriant naujausius modulius, stengiamasi apjungti turimas žinias ir pridėti naujesnius ir tobulesnius sprendimo būdus, kurie sistemos vartotojams sukurs didesnę pridėtinę vertę.

Dirbtinis intelektas vis dažniau tampa neatsiejama dalimi nuo verslo valdymo sistemų (VVS). Šiuolaikinės ir modernios VVS apima naujausius sprendimus, integracijas su kitomis sistemomis. Transporto ir logistikos sistema Terra Logistics apjungia dirbtinio intelekto funkcionalumą, transporto sekimo, maršrutų planavimo, buhalterines sistemas, kad visa informacija būtų matoma realiu laiku vienoje sistemoje.

 

Sistemoje naudojamas sprendimas

 

Terra Logistics tiekėjo reitingavimo modulis skirtas dirbtinio intelekto pagalba padėti pasirinkti naudingiausią tiekėją atsižvelgiant į sistemoje įvestus istorinius duomenis. Pasitelkiant dirbtinio intelektinio skaičiavimus, sukurtas algoritmas pateikia vartotojui galimą tiekėjų sąrašą, jį reitinguojant pagal labiausiai reikalavimus atitinkančius kriterijus. Tai leidžia vartotojui įvertinti galimas rizikas ateityje. Naudojant duomenis, kurie anksčiau buvo suvesti sistemoje, susidūrus su konkrečiu tiekėju, bus matomas tiekėjų sąrašas, pagal jų tinkamumą konkrečiam užsakymui.

 

Nauda

 

Transporto ir logistikos valdymo sistemoje galima stebėti tokius paslaugų tiekėjų/vežėjų duomenis kaip, transporto parkas, vairuotojai, maršrutai, reisai, ankstesni užsakymai, pervežimo ir pristatymo laikas, įvykiai ir kt. Terra logistics leidžia stebėti istorinius duomenis, o pridėtinę vertę sukuriantis dirbtinio intelekto modulis užtikrina, kad šiuos ir kitus duomenis peržiūrėti užtruktų kuo mažiau laiko ir padės priimti tinkamiausią sprendimą, atnešantį didžiausią naudą.