Transporto kontrolės valdymo sistema Terra Logistics – tai logistikos sistema, kuri naudoja tokias technologijas, kurios padeda įmonėms planuoti, valdyti bei optimizuoti fizinį krovinių užsakymų judėjimą, gaunamus ir išsiunčiamus krovinius, ir užtikrina, kad tas krovinys atitiktų reikalavimus, būtų prieinama tinkama dokumentacija. Sistema apima beveik visas tiekimo grandinės valdymo sistemos dalis. Transporto kontrolės sistema leidžia sekti kasdienes transportavimo operacijas realiu laiku vienoje vietoje, įvairius dokumentus bei padeda užtikrinti savalaikį krovinių užsakymų pristatymą. Transporto valdymo sistema taip pat palengvina gabenimo procesą ir padeda lengviau valdyti ir optimizuoti savo transportavimo operacijas, nepriklausomai nuo transporto rūšies.

 

Kaip padeda užsakymų valdymui?

 

Terra Logistics transporto kontrolės sistemoje užsakymo informaciją pasiekia visos susijusios šalys – nuo vadybos iki vairuotojų ir klientų. Čia yra funkcijos, kurios padeda vartotojams peržiūrėti ir tvarkyti transporto užklausas.

Užsakymo įvedimui. Rankinis arba automatinis užsakymo įvedimas apima visus esminius duomenis, pvz., krovinio svorio užpildymą ir dabartinės vietos bei paskirties vietos nustatymą. Sistemos pagalba galima sukurti maršrutą, priskirti transportą ir vairuotoją, taip užtikrinama transporto kontrolė.

Užsakymo apžvalga. Sukurtus užsakymus su maršrutais ir priskirtomis transporto priemonėmis užsakymų planuotojai ir vairuotojai gali matyti prietaisų skydelyje, kuriame jiems pateikiama informacija apie suplanuotus dienos darbus. Visi dokumentai taip pat automatiškai susiejami su atitinkamais užsakymais, kad vairuotojas galėtų juos laikyti savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Vairuotojams atnaujinant užsakymų būseną pakeliui, vadyba gali peržiūrėti visus tvarkaraščio pakeitimus ir sunkvežimių vietas.

 

 

Kokia nauda?

 

Transporto kontrolės ir valdymo sistema apima daugelį funkcijų tiekimo grandinėje, kurioje paveikiama kiekviena šio proceso dalis – nuo užsakymo pateikimo, ​​pasiūlymo iki logistikos ir pristatymo valdymo. Platus ir gilus matomumas, kurį suteikia Terra Logistics sistema, leidžia efektyviau planuoti ir valdyti transportą, matyti įvairias ataskaitas. Transporto kontrolė  valdoma sukūrus integracijos su kitomis sistemomis, pavyzdžiui transporto priemonėse esančia įranga - sekimo sistemomis, maršruto planavimo sistemomis.  Visa informacija matoma vienoje vietoje toje pačioje sistemoje realiu laiku,  į kurią galima prisijungti iš bet kurio įrenginio. Pajungus visas šias sistemas, vykdoma transporto patikra, matoma transporto priemonės būklė sistemoje.