Darbo laiko planavimas yra Terra Logistics modulis, kuris, naudojamas kuriant ir pateikiant grafikus, rodančius, kada darbai planuojami ar buvo atlikti. Sistemoje ši informacija gali būti atvaizduojama kaip Ganto diagrama.

Ši informacija yra atvaizduojama realiu laiku, matomas vairuotojo darbo režimas, pagal kurį galima prognozuoti geriausius ir optimaliausius. Pagal matomą informaciją galima numatyti tinkamiausius darbo laikus vairuotojui. Sukūrus integracijas su transporto valdymo sistema, būtų matoma naujausia realaus laiko informacija apie vairuotojo darbo laiko apskaita, transporto valdymu. Kodėl naudinga sekti darbo laiką?

 

Darbo laiko apskaitos stebėjimas Terra Logistics sistemoje leidžia sekti valandas, praleistas atliekant atskiras užduotis. Šis funkcionalumas padeda įvertinti darbo sąmatų tikslumą ir vairuotojų darbo efektyvumą. Laiko stebėjimas yra būtinas profesionalių paslaugų teikėjams, įmonėms, kurios turi savo transportą arba dirba su vežėjais.

Laiko stebėjimas transporto valdymo sistemoje turėtų leisti darbuotojams lengvai pridėti įrašus prie priskirtų užduočių. Pildant laiką, programinė įranga suteikia galimybę peržiūrėti ir spausdinti darbo laiko ataskaitas. Ši funkcija leidžia stebėti komandos narių darbo krūvį ir spausdinti ataskaitas klientams.
Kaip veikia darbo laiko apskaitos programa Terra Logistics?

 

Naudojant transporto ir logistikos valdymo sistemos laiko planavimą, sukuriama galimybė pridėti užduočių laiko įrašus, lengvai sekti valandas, praleistas atliekant užduotis ir projektus, ir kurti ataskaitas. Rankinis laiko stebėjimas leidžia darbuotojams pasirinkti užduotį ir rankiniu būdu įvesti minučių ar valandų skaičių, praleistą dirbant su ja. Sistema Terra Logistics taip pat leidžia mobilios programėlės funkciją, skirtą automatiškai įrašyti ir užregistruoti laiką, praleistą atliekant užduotis. Vairuotojams sukurtas paleidimo mygtukas, skirtas pradėti ir užbaigti užduotį.

Naudojant įrašytą laikmatį galima daug tiksliau sekti laiką. Šis metodas taip pat gali padidinti klientų ir suinteresuotųjų šalių pasitikėjimą, o tai svarbu, jei pervežimo kaina yra pagrįsta sugaištomis darbo valandomis.

Vairuotojų darbo laiko apskaitos stebėjimas projekto lygiu leidžia matyti bendrą vaizdą. Tai galima naudoti norint greitai įvertinti bendrą transportavimo pažangą ir našumą. Šis detalumo lygis taip pat labai svarbus taikant uždirbtos vertės valdymą didesniuose projektuose. 

Naudojant šį modulį galima kurti įvairias ataskaitas. Darbo laiko apskaitos ataskaitos leidžia greitai peržiūrėti užduotis, kurios buvo atliktos per tam tikrą laiko tarpą, ir laiką, kuris buvo praleistas prie konkrečios užduoties. 

 

Darbo laiko režimo privalumai

 

Darbo laiko planavimo ir stebėjimo modulis yra transporto ir logistikos valdymo sistemos dalis, todėl tokiu būdu laikas gali būti automatiškai priskirtas užduotims ir nereikia ieškoti duomenų, kaip juos perduoti ar naudoti papildomos sistemos.

Stebint laiką galima stebėti ataskaitas realiuoju laiku ir užfiksuoti duomenis, reikalingus tiksliam darbų įvertinimui. Duomenys iš laiko stebėjimo modulio gali atskleisti neatidėliotinas problemas, susijusias su personalu ir ištekliais. Užtikrinami darbo ir poilsio laiko ypatumai kelių transporte, numatomas vairuotoju darbo laiko režimas, ir visa tai naudojant vieną sistemą, realiu laiku iš bet kurios darbo vietos. 

Terra Logistics transporto ir logistikos sistema padeda įmonei nustatyti transportavimo ir pristatymo terminus. Šis modulis sumažina žmogiškųjų klaidų kiekį ir taupo laiką.