Vienas iš Terra Logistics modulių yra skirtas dokumentų valdymui, kad jie būtų prieinami realiu laiku, toje pačioje sistemoje, ir kiekvienas vartotojas turėtų prieigą prie jam reikiamų dokumentų. Dokumentų valdymas užtikrina teisingą jų išrašymą, saugojimą bei perdavimą sistemos pagalba, bei sumažinto rankinio darbo kiekį.

Dokumentų valdymui sukurtas Terra Logistics modulis skirtas valdyti transporto logistikos ir ekspedicijos įmonėse esantiems dokumentams, susijusiems su krovinių, užsakymų, transporto ir kitais dokumentais.

Sukurtas funkcionalumas leidžia dokumentus perduoti vairuotojams per mobilią programėlę, klientams nusiųsti tiesiai iš sistemos, ar klientas gali juos pats atsisiųsti iš kliento zonos. Dokumentai gali būti kelių tipų, kurie priklauso nuo įmonėje naudojamų, tačiau dažniausiai tai būna kelionės lapai, važtaraščiai, draudimai, techninės apžiūros pažymėjimai ir pan.

Transporto valdymo sistemoje dokumentai gali būti priskiriami įvairiose situacijose, pvz. sutarčių, užsakymų, reisų dokumentai. Visus įkeltus dokumentus matys vartotojai, kuriems priskirtos konkrečios užduotys. Galimybė šiuos dokumentus atsispausdinti ar atsisiųsti iškart iš sistemos, ar persiųsti el. paštu.

Kiekvienas dokumentas turi savo galiojimą terminą, todėl galima stebėti juos prisijungus arba gauti pranešimus el.paštu ar sms žinutes apie dokumentų galiojimo pabaigą pagal pasirinktus nustatymus.

Terra Logistics dokumentų valdymas yra sistemos dalis, kuri užtikrina tinkamą informacijos saugojimą.


 

DOKUMENTŲ VALDYMO FUNKCIONALUMAS:
  • Automatiškai suformuojamos sutartys;
  • Krovinių dokumentų suformavimas iš sistemos;
  • Papildomų dokumentų pridėjimas prie užsakymo;
  • Kelionės lapų