Turimų resursų optimalus panaudojimas leidžia įmonei sumažinti savo veiklos išlaidas, išlaikyti klientus, padidinti jų lojalumą. Transporto ūkio valdymas leidžia siekti įmonei užsibrėžtų tikslų. Terra Logistics kontrolės ir logistikos sistema suteikia galimybę ne tik sekti ir valdyti resursų techninį aptarnavimą, remonto išlaidas, bet ir užtikrinti, kad reikiamu momentu visada bus techniškai tvarkingų transporto priemonių, galinčių vykdyti užsakymus. Istorijos kaupimas, reikalingos informacijos peržiūra leidžia analizuoti ir tobulinti transporto ūkio valdymą.

Modulio valdymas apima komercinių transporto priemonių, tokių kaip automobiliai, vilkikai, sunkvežimiai, šaldytuvai, traukiniai ar kt. valdymą, siekiant užtikrinti, kad jie būtų naudojami efektyviai ir saugiai bei būtų gerai prižiūrimi. Nepriklausomai nuo pramonės šakos, tai taip pat gali apimti turto sekimą ir visų rūšių įrangos valdymą – nuo ​​sunkiosios technikos iki priekabų.

Pagrindiniai verslo valdymo sistemos tikslai – pagerinti turimų resursų efektyvumą ir produktyvumą, taip pat gerinti jo vairuotojų saugos sąlygas. Paprastai tai pasiekiama integruojant transporto priemonės sekimo, degalų sąnaudų ataskaitų teikimo, vairuotojo elgesio stebėjimo ir transporto priemonės priežiūros valdymo sistemas. 

Kiekvienos transporto priemonės informacijos atvaizdavimas, galima pritaikyti įvairių tipų valdymui: vilkikai, priekabos, puspriekabės, autovežiai, autobusai ir kt. Įmonei suteikiama galimybė Terra Logistics intelektinėje valdymo sistemoje susikurti savo turimų transporto priemonių tipus.

 

Nauda

 

Turto vertės sumažėjimas labai dažnas transporto priemonėms. Pagaminimo metai, naudojimo laikotarpis ir technologinė priežiūra skatina turto vertės mažėjimą. Dėl šios priežasties, įdiegus informacinę sistemą, bus lengviau stebėti transporto ūkį, tai padės įmonėms numatyti turto pirkimų biudžetą ateityje.

Transporto ūkio valdymo programos naudojimas logistikos įmonėje padeda stebėti visą transportą, vairuotojus. Pradedant nuo to, kur yra vilkikas, kokiu maršrutu jis važiuoja ir kokį atstumą bei laiką tai užtrunka, pasikrovimo ir iškrovimo vietas. Tokiu būdu galima prižiūrėti savo turtą.

Transporto ūkio priežiūra ir gyvavimo ciklai dažnai gali būti sritys, kurios kelia didelę įtampą įmonės finansams. Tačiau Terra Logistics sistema suteikia viską, ko reikia norint sudaryti techninės priežiūros grafiką, kuris tinka transporto parkui ir padeda valdyti priežiūros išlaidas, tokias kaip nuvažiuoti kilometrai, variklio darbo valandos, degalų sunaudojimas. Verslo valdymo sistema Terra Logistics taip pat leidžia stebėti transporto priemonės prastovos laiką, atsiradusius gedimus ar remontus.  

 


 
TRANSPORTO ŪKIO VALDYMO FUNKCIONALUMAS:

  • sistemoje vedami ir valdomi tiek nuosavo, tiek ekspedicinio transporto priemonių duomenys;
  • pasinaudojant sąsaja su transporto stebėjimo realiu laiku sistema registruojami greičio, odometro, kuro įsipylimo ir kiti duomenys, galimybė juos analizuoti;
  • transporto priemonių dokumentų registras, galiojimų stebėjimas;
  • automatinis kuro išlaidų paskirstymas.

 


Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

  • Kodėl patogu naudoti įrankį transporto ūkio valdyme?
    Nes visa reikiama informacija matoma realiu laiku, vienoje vietoje, galima naudoti bet kokį mobilųjį įrenginį, turintį interneto ryšį. Transporto registravimo sistema yra pasiekiama iš bet kurios vietos, todėl palengvinamas bendravimas su darbuotojais ir užduočių pateikimas jiems.

  • Kaip įrankio funkcijos pasitarnauja transporto ūkio valdyme?
    Transporto ūkiui valdyti yra sukurtas valdymo modulis, kuris leidžia stebėti transporto priemonių būklę, gaunama informaciją iš įdiegtos stebėjimo įrangos. Lengvai tvarkomi visi, jų galiojimo laikas, vairuotojų priskyrimas ir užduočių perdavimas. Taip pat apjungus maršrutų planavimą, galima stebėti ir transporto priemonių užimtumą, judėjimą, darbo laiką ir užduočių įvykdymą.