Turimų resursų optimalus panaudojimas leidžia įmonei sumažinti savo veiklos išlaidas, išlaikyti klientus, padidinti jų lojalumą. Transporto ūkio valdymas leidžia siekti įmonei užsibrėžtų tikslų. Terra Logistics suteikia galimybę ne tik sekti ir valdyti transporto ūkio techninį aptarnavimą, remonto išlaidas, bet ir užtikrinti, kad reikiamu momentu visada bus techniškai tvarkingų transporto priemonių, galinčių vykdyti užsakymus. Istorijos kaupimas, reikalingos informacijos peržiūra leidžia analizuoti ir tobulinti transporto ūkio valdymą.

Kiekvienos transporto priemonės informacijos atvaizdavimas, galima pritaikyti įvairių tipų transporto valdymui: vilkikai, priekabos, puspriekabės, autovežiai, autobusai ir kt. Įmonei suteikiama galimybė Terra Logistics transporto valdymo sistemoje susikurti savo turimų transporto priemonių tipus.


 
TRANSPORTO ŪKIO VALDYMO FUNKCIONALUMAS:

  • sistemoje vedami ir valdomi tiek nuosavo, tiek ekspedicinio transporto priemonių duomenys;
  • pasinaudojant sąsaja su transporto stebėjimo realiu laiku sistema registruojami greičio, odometro, kuro įsipylimo ir kiti duomenys, galimybė juos analizuoti;
  • transporto priemonių dokumentų registras, galiojimų stebėjimas;
  • automatinis kuro išlaidų paskirstymas.

 


Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

  • Kodėl patogu naudoti įrankį transporto ūkio valdyme?
    Nes visa reikiama informacija matoma realiu laiku, vienoje vietoje, galima naudoti bet kokį mobilųjį įrenginį, turintį interneto ryšį. Sistema yra pasiekiama iš bet kurios vietos, todėl palengvinamas bendravimas su darbuotojais ir užduočių pateikimas jiems.

  • Kaip įrankio funkcijos pasitarnauja transporto ūkio valdyme?
    Transporto ūkiui valdyti yra sukurtas transporto ūkio valdymo modulis, kuris leidžia stebėti transporto priemonių būklę, gaunama informaciją iš stebėjimo įrangos transporto priemonėje. Lengvai tvarkomi transporto priemonės dokumentai, jų galiojimo laikas, vairuotojų priskyrimas ir užduočių perdavimas. Taip pat apjungus maršrutų planavimą, galima stebėti ir transporto priemonių užimtumą, judėjimą, darbo laiką ir užduočių įvykdymą.