Terra Logistics kelionių valdymo modulis skirtas įmonėms, kurios turi savo vairuotojus ir transportą, jiems suteikiama galimybė kurti darbo keliones, kurių metų vykdomi krovinių pristatymai ar vykimas reikiamu maršrutu. Tai ypač aktualu įmonėms, dirbančioms ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse rinkose.

Kelionių valdymo kontrolė labai svarbu ir įmonės vadovams, galima sekti ataskaitas, darbuotojų ir transporto užimtumą.

Kelionių valdymas tiesiogiai susijęs su išlaidų valdymu, reikalingų duomenų suvedimu, užduočių priskyrimu. Nustatytos tvarkos laikymasis ir teisingas duomenų fiksavimas leidžia turėti realų išlaidų vaizdą ir jas paskirstyti kelionės metu vykdytiems reisams.

Sistemoje žymimos suplanuotos konkretaus vairuotojo kelionės nurodytu laikotarpiu, kada bus vykdomi darbai bei kur vykstama ir kiek laiko tai truks. Taip pat yra galimybė priskirti konkrečiam vairuotojui jo dienpinigius. Šios informacijos pildymas leidžia tiksliau planuoti darbus vairuotojams, pagal jų užimtumą. Bendras vairuotojų užimtumas būtų matomas grafike, todėl ir planuojant darbus į priekį galima išvengti klaidų. 

Kiekvienos kelionės metu yra sekamos kelionės išlaidos, kurios atvaizduojamos sistemoje, todėl pasibaigus kelionei galima išrašyti sąskaitas, įtraukiant kelionės išlaidas. Kiekvienos kelionės metu sistemoje užpildomi reikiami kelionės dokumentai, kuriuos taip pat gauna ir vairuotojas. Juos galima persiųsti, spausdinti tiesiogiai iš sistemos ar matyti mobiliojoje programėlėje.KELIONIŲ VALDYMO FUNKCIONALUMAS:

  • automatinis kelionės lapo pildymas;
  • automatinis generavimas tuštiems pervažiavimams tarp išsikrovimų ir pasikrovimų;
  • kelionės išlaidų analizė.