Siekiant palengvinti darbą, naudojantis sistema, sukurta klientų zona, kurioje klientai patys gali pateikti užsakymus, supildydami savo informaciją. Klientų zonoje prisijungę klientai gali stebėti savo užsakymo būsenas, bei atsisiųsti sąskaitas faktūras. Klientų zona taip pat veikia naršyklės pagrindu, todėl suteikiama galimybę pateikti užsakymus iš bet kurios pasaulio vietos.

Šis funkcionalumas padeda klientams sutaupyti laiko, nes galima viską supildyti pačiam vieną kartą ir iškart matyti savo užsakymo būsenas, bei įvykdymus, taip pat atsisiųsti reikiamus dokumentus ir sąskaitas.

 

Nauda

 

Klientų zona Terra Logistics transporto valdymo sistemoje yra speciali erdvė, skirta klientams tiesiogiai valdyti savo užsakymus, sąskaitas bei stebėti jų būseną. Ši unikali sritis klientams suteikia galimybę patiems turėti kontrolę ir lengvai tvarkyti visus susijusius procesus.

Ši zona suteikia klientams patogumą ir lankstumą. Jie gali prisijungti bet kuriuo metu ir vietoje, peržiūrėti savo užsakymų istoriją, pakeisti ar pildyti naujus užsakymus, taip pat matyti sąskaitų būseną arba tiesiog stebėti, kurioje stadijoje yra vykstanti logistikos paslauga.

Svarbiausia, klientų zona suteikia asmeninę kontrolę ir skaidrumą. Klientai gali patys stebėti, kaip vykdomi jų užsakymai arba kaip kinta jų sąskaitų būsena, nereikalaudami papildomos pagalbos iš klientų aptarnavimo. Tai suteikia jiems didesnį pasitikėjimą ir patogumą, kadangi gali tiesiogiai ir aktyviai dalyvauti valdant savo logistikos reikalus. Klientų zona tampa svarbiu įrankiu, suteikiančiu ne tik patogumą, bet ir pasitikėjimą bei patenkinimą teikiamomis paslaugomis.

 


 

KLIENTŲ ZONOS FUNKCIONALUMAS:
  • Užsakymų pateikimas;
  • Užsakymų būsenos sekimas;
  • Užsakymų istorijos peržiūra;
  • Sąskaitų faktūrų peržiūra ir istorija;
  • Vartotojo informacijos tvarkymas;