Terra Logistics sistema turi ir mobiliąją aplikaciją, skirtą vairuotojams. Mobili aplikacija palengvina abipusį vairuotojo bendravimą su transporto vadybininku, leidžia realiu laiku pateikti atnaujintą informaciją, peržiūrėti ir valdyti savo darbo užduotis bei naudotis žemėlapiais. Greitas pristatytų siuntų informacijos pateikimas nufotografuojant siuntos dokumentus.

Mobili programėlė yra transporto valdymo sistemos dalis, kuri ją papildo. Ši programėlė skirta transporto priemonių vairuotojams. Čia pateikiama informacija apie priskirtus darbus, užduotis, galimybė peržiūrėti maršrutą, žymėti paimtus ar pristatytus krovinius, galimybė siųsti ir gauti žinutes tiesiai iš sistemos. Taip pat yra galimybė žymėti krovinių pažeidimus, juos fiksuojant nufotografuoti ir aprašyti. Mobiliojoje programėlėje gaunama informacija apie kelionės dokumentus, ta pati informacija realiu laiku yra matoma pagrindinėje sistemoje, todėl galima stebėti vairuotojų darbą.

Kadangi mobili programėlė yra Terra Logistics transporto valdymo sistemos dalis, todėl ši programėlė yra prieinama tik registruotiems vartotojams, kuriems suteikta prieigos teisė. Kiekvienas prisijungęs transporto priemonės vairuotojas mato tik savo informaciją, einamus, planuojamus darbus bei darbų istoriją.

 

Nauda

 

Programėlės privalumai tokie, kad informacija yra gaunama tiesiogiai realiu laiku naudojant interneto ryšį, ją atnaujinus, atsinaujina ir vairuotojo turima informacija, todėl vairuotojas visada turi realius ir naujausius duomenis apie maršrutų, naujų sustojimų ar krovinių pasikeitimus.

Transporto programėlė užtikrina teisingą užduočių perdavimą realiu laiku išvengiant klaidų. Vairuotojas pats gali stebėti savo užduotis, matyti reikiamus maršrutus, bei bendrauti su atsakingais darbuotojais, iškilus klausimams. Mobili transporto programėlė vairuotojui gali būti prieinama per mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, ir veikia naudojant interneto ryšį iš bet kurios pasaulio vietos, kas palengvina darbui komunikuojant su kitais darbuotojais.

 


MOBILIOSIOS PROGRAMĖLĖS FUNKCIONALUMAS:

  • priskirtų užduočių vykdymas;
  • navigacija telefone;
  • abipusė komunikacija;
  • krovinių valdymas;
  • pažeidimų fiksavimas;
  • kelionės dokumentai;
  • užduočių istorija.